ANASTACIA The Evolution Tour 2018

12. augusta 2018 20:30 Amfiteáter Trnava
Kontaktovať organizátora

Kúpiť vstupenky

Popis

Popová legenda Anastacia - mega hlas s hitmi "I'm Outta Love" a "Left Outside Alone" - sa vracia do Európy na turné Evolution 2018. Anastacia je jedným z najznámejších hlasov našej doby a oslavuje siedmy album "Evolution", ktorý bol nahrávaný v Štokholme výkonným producentom Andersom Baggem (Celine Dion, Janet Jackson, Madonna) a jeho tímom Baggpipe Studios. Evolution označuje návrat Anastacii k starým - podmanivým rockovým skladbám, striedajúcimi sa s chytlavými popovými piesňami a pohyblivými baladami, ktorými dominuje okamžite rozpoznateľný oduševnený hlas. Tento hlas zaznie i v trnavskom amfiteátri, dňa 12. augusta 2018.

Keď hovoríme o novom turné, Anastacia povedala: "Som nadšená, že sa vrátim do Európy a hrám Evolution. Toto turné nadväzuje na koncertnú sériu Ultimate Collection, počas ktorej som ohlásila spoluprácu s nadáciou Cancer Research UK, na prevenciu a výskum rakoviny."

 

   

 

TLAČOVÁ SPRÁVA ORGANIZÁTORA 2. 8. 2018 

ŠŤASTIE PRAJE TRNAVE!

V MESTE ZAŽIJÚ TRNAVČANIA KONCERT POPULÁRNEJ SPEVÁČKY, AJ ZÁPAS 3. PREDKOLA LIGY MAJSTROV.

Na základe úspešného postupu klubu FC Spartak Trnava sa dňa 23. 7. 2018 vyžreboval zápas UEFA a celý štadión musí byť k dispozícii potrebám UEFA už 13. 8. 2018. Z tohto dôvodu nie je možné uskutočniť koncert Anastacia na futbalovom štadióne, nakoľko balenie techniky a príprava trávnika sa nestihne v požadovanom čase. Koncert sme museli preložiť do priestorov trnavského amfiteátra. Vstupenky zakúpené na štadión platia i do amfiteatra, taktiež sa zachovajú formy sedenia a státia.

Za nepredpokladanú vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme a veríme, že koncert bude skvelý.

 


 

Mapa

Diskusia